Rebelde- 4ever the best!!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rebelde- 4ever the best!!!!

Dobrodoshli na 4um.. Razgledajte, zabawite se... I ako wam se widja, registrujte se! ! ! Uziwajte u 4umu...
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Engleski

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
RBD#MIA
Nowi chlan
Nowi chlan
RBD#MIA


Broj poruka : 34
Datum upisa : 27.09.2007

Engleski Empty
PočaljiNaslov: Engleski   Engleski Icon_minitimeČet Nov 22, 2007 2:02 pm

Pa pocinjemo konacno sa casovima!!!!Predavacu malo lakse posto ima onih koji su mallo slabiji sto se Engleskog tice
dopunska:subota 9.00 uvece i ako neko bas lose stoji sa Engleskim mozda se dogovorimo jos koji dan
dodatna :nedelja 9.00 uvece i ako neko bas super zna Engleski mozda se dogovirimo jos koji dan i posaljemo ga na forumsko takmicenje iz Engleskog!!!
Pa da pocnemo:Unit 1 Far and wide
1.a Read Lucy`s letter,David`s e-mail and part of Adam and Monika`s chat room conversation.Find things that people do/don`t do,like/don`t like and things that people are doing now.(Procitaj Luciino pismo,Davidov e-maili deo Adamovog i Monikinog chatovanja.Pronadji stvari koje ljudi rade/ne rade,vole/ne vole i stvari koje ljudi rade sada.)
Lucy`s letter:...i like lot`s of things.At school i like English.I love writing stories.I can send you one,if you like .I`m interestid in acting too.We ussualy have a class play at Christmas,and I`m always in it.What else?
I like playing basketball and i like running,but i`m not very good at sports.I like doing all the ussual things at home-listening to music,watching tv,meeting my friends.My best friend lives near my house,and we walk to school together.Her name is Karen.

David`s e-mail:...My name is David,and i`m nearly 13.I live on a farm near Oxford,and i go to school in Witney.That`s about five kilometres away.I ussualy cycle to school,but when it rains my mum sometimes take mi in the car.She works in a fitness centre in Witney.I`ve got two sisters and a brother.One of my sisters is studing at university,and the other one is looking for a job.My brother has got a job in London,so he doesn`t live at home.What else do you want to know?
Adams and Monicas chating:
Adam:Have you got a computer?
Monica:No, i haven`t.I`m using a computer at school.We`ve got a special IT room
Adam:What does that mean?
Monica:It means information technology.It`s my favourite lesson.
Adam:So you know a lot about computers?
Monica:No,not realy.But i like talking to people in chat rooms.And i enjoy finding things on the Net.
Adam:Me too.And this project is fun.I like finding out things about people from other countrys.
To je taj 1. zadatak mada je mnogo dugacak pa imate sta da radite za domaci a rok je 4 dana znaci do 25.11.2007.Srecno!!!!
+se dobija za uradjen domaci i 3 + 5
a - se dobija kada ne uradis domaci i 3 - 1
kiss Srecno


Poslednji izmenio dana Sub Nov 24, 2007 12:09 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
*Dulce Maria*
Najbolji Admin na swetu
Najbolji Admin na swetu
*Dulce Maria*


Ženski Broj poruka : 653
Godina : 31
Location : Belgrade
Datum upisa : 26.09.2007

Engleski Empty
PočaljiNaslov: Re: Engleski   Engleski Icon_minitimeČet Nov 22, 2007 2:15 pm

izwini otkad ti predajes engleski?
Nazad na vrh Ići dole
https://rebelde-rbd.forumsr.net
RBD#MIA
Nowi chlan
Nowi chlan
RBD#MIA


Broj poruka : 34
Datum upisa : 27.09.2007

Engleski Empty
PočaljiNaslov: Re: Engleski   Engleski Icon_minitimeČet Nov 22, 2007 2:26 pm

P avidela sam da negde to pise i sem toga Stefana Arsic predaje rebeldologiju aja sam se prva prijavila......aj molim te da predajem English toliko sam se mucila da ovo pisem..............
Nazad na vrh Ići dole
*Dulce Maria*
Najbolji Admin na swetu
Najbolji Admin na swetu
*Dulce Maria*


Ženski Broj poruka : 653
Godina : 31
Location : Belgrade
Datum upisa : 26.09.2007

Engleski Empty
PočaljiNaslov: Re: Engleski   Engleski Icon_minitimeČet Nov 22, 2007 2:27 pm

pa ne znma trebala i da me pitas a ne sama da otwaras!! dobro nema weze sad
Nazad na vrh Ići dole
https://rebelde-rbd.forumsr.net
RBD#MIA
Nowi chlan
Nowi chlan
RBD#MIA


Broj poruka : 34
Datum upisa : 27.09.2007

Engleski Empty
PočaljiNaslov: Re: Engleski   Engleski Icon_minitimeČet Nov 22, 2007 2:28 pm

sorry mislila sam da mogu jos jednom sorry
Nazad na vrh Ići dole
*Dulce Maria*
Najbolji Admin na swetu
Najbolji Admin na swetu
*Dulce Maria*


Ženski Broj poruka : 653
Godina : 31
Location : Belgrade
Datum upisa : 26.09.2007

Engleski Empty
PočaljiNaslov: Re: Engleski   Engleski Icon_minitimeČet Nov 22, 2007 2:36 pm

mozes da budes nastawi ajde
Nazad na vrh Ići dole
https://rebelde-rbd.forumsr.net
~DulceMaria~
Najbolji Admin na swetu
Najbolji Admin na swetu
~DulceMaria~


Broj poruka : 229
Datum upisa : 26.09.2007

Engleski Empty
PočaljiNaslov: Re: Engleski   Engleski Icon_minitimePet Nov 23, 2007 5:29 am

ajde
Nazad na vrh Ići dole
RBD#MIA
Nowi chlan
Nowi chlan
RBD#MIA


Broj poruka : 34
Datum upisa : 27.09.2007

Engleski Empty
PočaljiNaslov: Re: Engleski   Engleski Icon_minitimePet Nov 23, 2007 7:05 am

pa sta ajde??Ja sam predavala to i mislim da je dosta za sada pa uradite to imate rok do preko sutra!!!!
Nazad na vrh Ići dole
RBD#MIA
Nowi chlan
Nowi chlan
RBD#MIA


Broj poruka : 34
Datum upisa : 27.09.2007

Engleski Empty
PočaljiNaslov: Re: Engleski   Engleski Icon_minitimeSub Nov 24, 2007 5:12 am

Ako se ovako nastavi uzecu spisak sve dece koja idu u skolu i dati - a 3 - 1!!!!!
Niko nije uradio domaci!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
*Dulce Maria*
Najbolji Admin na swetu
Najbolji Admin na swetu
*Dulce Maria*


Ženski Broj poruka : 653
Godina : 31
Location : Belgrade
Datum upisa : 26.09.2007

Engleski Empty
PočaljiNaslov: Re: Engleski   Engleski Icon_minitimeSub Nov 24, 2007 5:57 am

ja bi uradila.... ali ja nisam uchenik ja sam direktor
Nazad na vrh Ići dole
https://rebelde-rbd.forumsr.net
^^Dulce_Maria^^
Samo tako nastawi, dobar si chlan
Samo tako nastawi, dobar si chlan
^^Dulce_Maria^^


Broj poruka : 59
Datum upisa : 19.11.2007

Engleski Empty
PočaljiNaslov: Re: Engleski   Engleski Icon_minitimeSub Nov 24, 2007 11:46 am

lol! kako te je zeznula!xaxaxa....koji domaci mislim da nismo imali. silent scratch
Nazad na vrh Ići dole
RBD#MIA
Nowi chlan
Nowi chlan
RBD#MIA


Broj poruka : 34
Datum upisa : 27.09.2007

Engleski Empty
PočaljiNaslov: Re: Engleski   Engleski Icon_minitimeSub Nov 24, 2007 12:08 pm

RBD#MIA ::
Pa pocinjemo konacno sa casovima!!!!Predavacu malo lakse posto ima onih koji su mallo slabiji sto se Engleskog tice
dopunska:subota 9.00 uvece i ako neko bas lose stoji sa Engleskim mozda se dogovorimo jos koji dan
dodatna :nedelja 9.00 uvece i ako neko bas super zna Engleski mozda se dogovirimo jos koji dan i posaljemo ga na forumsko takmicenje iz Engleskog!!!
Pa da pocnemo:Unit 1 Far and wide
1.a Read Lucy`s letter,David`s e-mail and part of Adam and Monika`s chat room conversation.Find things that people do/don`t do,like/don`t like and things that people are doing now.(Procitaj Luciino pismo,Davidov e-maili deo Adamovog i Monikinog chatovanja.Pronadji stvari koje ljudi rade/ne rade,vole/ne vole i stvari koje ljudi rade sada.)
Lucy`s letter:...i like lot`s of things.At school i like English.I love writing stories.I can send you one,if you like .I`m interestid in acting too.We ussualy have a class play at Christmas,and I`m always in it.What else?
I like playing basketball and i like running,but i`m not very good at sports.I like doing all the ussual things at home-listening to music,watching tv,meeting my friends.My best friend lives near my house,and we walk to school together.Her name is Karen.

David`s e-mail:...My name is David,and i`m nearly 13.I live on a farm near Oxford,and i go to school in Witney.That`s about five kilometres away.I ussualy cycle to school,but when it rains my mum sometimes take mi in the car.She works in a fitness centre in Witney.I`ve got two sisters and a brother.One of my sisters is studing at university,and the other one is looking for a job.My brother has got a job in London,so he doesn`t live at home.What else do you want to know?
Adams and Monicas chating:
Adam:Have you got a computer?
Monica:No, i haven`t.I`m using a computer at school.We`ve got a special IT room
Adam:What does that mean?
Monica:It means information technology.It`s my favourite lesson.
Adam:So you know a lot about computers?
Monica:No,not realy.But i like talking to people in chat rooms.And i enjoy finding things on the Net.
Adam:Me too.And this project is fun.I like finding out things about people from other countrys.
To je taj 1. zadatak mada je mnogo dugacak pa imate sta da radite za domaci a rok je 4 dana znaci do 25.11.2007.Srecno!!!!
+se dobija za uradjen domaci i 3 + 5
a - se dobija kada ne uradis domaci i 3 - 1
kiss Srecno
Pise da je to zadatak i da je veliki tako da je samo on za DOMACI imali ste domaci!!!!molim vas uradite ga
Nazad na vrh Ići dole
RBD#MIA
Nowi chlan
Nowi chlan
RBD#MIA


Broj poruka : 34
Datum upisa : 27.09.2007

Engleski Empty
PočaljiNaslov: Re: Engleski   Engleski Icon_minitimeNed Nov 25, 2007 9:15 am

Posto niko nije uradio domaci svi dobijate - koji se ne popravlja(zato sto niko nije uradio dom a nekad ce moci da se popravi i reci cu vam kad)!!!!!!!!!!!!!
Ja ne mogu tako da nastavim ja moram da vam zadam novu lekciju pa evo za sledeci put imate oba domaca a ako neko uradi samo drugi ja cu ga upozoriti da uradi i prvi a ako ne stigne dacu mu pola +!!!A ako uradi oba dobija samo + zato sto ovaj nije uradio!!!!!!!!Tako da:1b Can you find the answers to these questions in each text?Not all are possible.(Da li mozete da pronadjete odgovore na ova pitanja u svakom tekstu?Nisu svi odgovori moguci.)
What is he/she doing now?
When does he/she ussualy get up?
Where does he/she live?
What does he/she do every day?
What does he/she like doing?
What is he/she good at?
How old s he/she?
What`s his/her favourite subject?
PS:Niko juce nije bio na forumu u 21.00 na dopunskoj tako da ko kaze da nesto nije znao ili razumeo ne priznajem jer je mogao da dodje da mu objasnim!Znam da to nije obavezno samo kazem za one slabije!I molim vas ko misli da mu dobro ide Engleski neka dodje danas u 21.00 na foum na dodatnu,a ja cu(kad konacno uradite domaci)onog ko mislim da je odlican u Engleskom sama pozvati,a moze i neko da dodje sam pa ako zna dobro ok ali ako ne ipak nece dolaziti!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
RBD#MIA
Nowi chlan
Nowi chlan
RBD#MIA


Broj poruka : 34
Datum upisa : 27.09.2007

Engleski Empty
PočaljiNaslov: Re: Engleski   Engleski Icon_minitimeSub Dec 08, 2007 12:05 pm

Niko nije uradio domaci sta se desava?????
Nazad na vrh Ići dole
RBD#MIA
Nowi chlan
Nowi chlan
RBD#MIA


Broj poruka : 34
Datum upisa : 27.09.2007

Engleski Empty
PočaljiNaslov: Re: Engleski   Engleski Icon_minitimeNed Dec 16, 2007 4:33 am

ne zelim vise da predajem engleski na ovom forumu!!!Niti cu vise dolaziti sad cu se log out zato sto nikada nikof=ga nema i sa oprostejjem sranje je cao!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Engleski Empty
PočaljiNaslov: Re: Engleski   Engleski Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Engleski
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Rebelde- 4ever the best!!!! :: Elite Way school :: Uchionice-
Skoči na: